Meist

OSAÜHING Münt grupp

Alates 1992. aastast on OÜ Münt Grupp arendanud, valmistanud ja turustanud Eesti Vabariigi määrusele vastavaid  kvaliteetseid esmaabikomplekte ja haavaplaastreid igas suuruses ettevõtetele, ametiasutustele, sõidukitele ja ka eraisikutele kaubamärgi “ESMAABI FirstAid” all. 

OÜ Münt Grupp toodab esmaabikomplekte ja plaastreid Eestis Harjumaal ning kontor ja kauplus asub Tallinnas (Kadaka tee 131/2, 12915 ).  Meie klientideks on igas suuruses ettevõtted, toiduainetetööstused, restoranid, hotellid, ehitusettevõtted, automüügiettevõtted, kommunikatsiooniettevõtted, koolid, lasteaiad ja teised avaliku sektori asutused. 

Alates aastast 2013 avas OÜ Münt Grupp esmaabivahendite veebipoe “smartlifesavers.com” , mille kaudu turustab nii omatoodangut kui laia valikut teisi esmaabivahendeid, et igas suuruses ja erineva eelarvega kliendid leiaksid just endale sobiva toote(d). 

KVALITEET
OÜ Münt Grupp  on oma tegevuses alates 2009.aastast järginud järgnevaid ISO kvaliteedijuhtimissüsteeme: ISO 9001 (toodete kavandamine ja tootmine), ISO 13485 (meditsiiniseadmete kavandamine ja tootmine). Kõigile meie standard esmaabi- ja plaastrikomplektidel on CE märgis.

MISSIOON
OÜ Münt Grupp  missioon on valmistada ja turustada esmaabitooteid, mis on funktsionaalsed, lihtsasti kasutatavad  ka nende jaoks, kes pole esmaabikoolitust läbinud või ei räägi kohalikku keelt. 

VISIOON
Münt Grupp OÜ visiooniks on elukeskkond, kus esmaabi andmine on enesestmõistetav , kus abi ei jää andmata mittekvaliteetsete esmaabivahendite, sotsiaalsete erinevuste ega keelebarjääri tõttu. Esmaabi on universaalne hoolimise keel.