Esindatavad kaubamärgid

Esindatavad kaubamärgid Eestis ja baltikumis

Münt Grupp OÜ on alljärgnevate kaubamärkide esindaja Eestis ja baltikumis.

Burnshield

Lõuna-Aafrikas paiknev põletuse esmaabivahendeid tootev ettevõte, mis ekspordib 42 erinevasse riiki. 
Tootja veebileht

Cederroth AB (Orkla Group)

Alates 1970 aastast on Cederroth olnud lihtsate ja funktsionaalsete esmaabivahendite turustajaks ja tootjaks Euroopas ja nüüdseks kogu maailmas. Põhirõhk on ettevõtete esmaabitoodetel.
Tootja Veebileht

Salvequick (Professional)

Salvequick on Rootsi päritolu plaastrite bränd, mis oli esimene lõigatud plaastrite tootja Euroopas peale Teist Maailmasõda. Münt Grupp OÜ esindab Salvequick ettevõtetele mõeldud tootesarja koos Cederroth toodetega.

Elite Bags

Hispaanias paiknev rahvusvaheline kottide tootja, mille fookus on professionaalsed meedikute, vetelpäästjate, sõjaväelaste kotid, kuid ka esmaabi ja spordimeedikute kotid.
Tootja veebileht

Soft Next

Norra päritolu iseendale kleepuv, liimivaba  revolutsooniline haavaside.
Tootja Veebileht

3B Scientific

1948 aastal loodud ettevõte on üks maailma juhtivamaid meditsiini ja teaduse treeningvahendite arendaja ja tootja.
Tootja veebileht

Chemi-Pharm

1997. aastal asutatud AS Chemi-Pharm arendab, valmistab ja turustab desinfektante, isikliku hügieeni vahendeid, puhastus- ja erihooldustooteid ning luksuskosmeetika sarja D’DIFFERENCE.
Tootja veebileht

Plum

Plum Safety  on üks juhtivaid silmaloputuste, plaastrite ja esmaabijaamade tootjaid. Nad on tegutsenud üle 50 aasta ja omavad ülemaailmset müügivõrgustikku. 
Tootja veebileht

Detectaplast

Detectaplast ®  loodi aastal 2002, et rahuldada kasvavat vajadust eristatavate esmaabitoodete järele horeca sektoris. Detectaplastil on parim valik siniseid, metallribaga plaastreid turul ja seda konkurentidest parema hinnaga. 
Tootja veebileht